0 (332) 836 10 05

tel 0 (332) 836 16 48   

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

 

Onur TarA�m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1950 lili yıllarda Mehmet (Koca Memmet ) Takımcı tarafından petrol istasyonu işletmeciliği ticaretine başlayan aile, 1970 ‘li yıllarda kardeşi Mustafa (Bora) Takımcı’nın bakkallık ve yem ticareti ile ticarete devam etmesi, aileye 65 yıllık bir ticari tecrübe getirmiştir. 65 yıllık bu tecrübe Onur Tarım’ın temelleri olmuştur. ONUR TARIM ; yarım asırdan fazla tecrübesi olan ; dededen toruna üç kuşaktan beri ticareti bilen bir ailenin ferdi olarak; Mustafa Onur Takımcı tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Ocak 2015 de bugünkü kurumsal kimliğine kavuşan firmamızın felsefesi ; geçmişten bu güne firmamızı anlatabilecek Hz. Mevlana’ nın bir sözüdür;

BİZ BU TOPRAKLARA SEVGİDEN BAŞKA TOHUM EKMEDİK.

MİSYONUMUZ: Tarım ürünleri ve hizmetlerinde Türkiye’nin lider satış odaklı ve satış sonrası hizmetleri sunan kuruluşu olmaktır.

VİZYONUMUZ: Fayda Gözeten Performans vizyonu doğrultusunda tarım ve hayvancılık işine odaklanan, yurdumuzun arkasından dünyanın en büyükleri arasına girip, tohumdan , gübreye; vidadan traktöre; tarım için gerekli tüm ürünleri alıp satan TARIM AVM ‘si olmaktır. çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve faaliyet gösterdiğimiz toplumlara büyüme ve zenginleşme fırsatları sağlayarak müşterilerimiz için en kaliteli ve verimi yüksek ürünleri sunmayı, yaptığımız işlerden ülkemize katma değerler sağlamayı amaçlıyoruz. Ve yaptığımız her işin içinde dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.